Euroopa fõderaliseerumise plaan on rahvusriikide hävitamine

Reformierakond ja Keskerakond on Euroopa Parlamendi fraktsiooni “Renew Europe” liikmed, mis loodi juunis 2019 “ALDE” asemel, kes on kiitnud heaks Euroopa fõderaliseerumise plaani. 2019.a. Europarlamendi valimistele mindi vasak-liberaalide manifesti alusel.

Euroopa Manifest – rahvuslusejärgse Euroopa moodustamise manifest

  • Parim kaitse on rünnak!
  • Meie ees on valik, kas suudame hakata asju tõsiselt võtma ning liikuma tõeliselt ühendatud föderaalse Euroopa suunas
  • Vaid otserünnak võib meid nüüd päästa. Otserünnak kriisi tegeliku põhjustaja vastu – see tähendab rünnakut rahvusriikide soovimatuse vastu luua tõeliselt ühendatud ja föderaalne Euroopa
  • Me ei tohi lubada rahvuslikel kaalutlustel neid väljavaateid hägustada. Peame andma endale aru, et rünnak on parim kaitse. Selline rünnak, mis loob rohkemat ja mitte vähemat Euroopat.
  • Rahvusriikide Euroopa on mineviku jäänuk.

Manifesto (ENG)

Enne Euroopa Parlamendi valimisi 2019. aasta mais võtab ALDE partei vastu oma valimiste manifesti, milles kirjeldatakse ALDE liberaalset nägemust Euroopa Liidust. 

Kaasava ja konsultatiivse protsessi osana kutsuti kokku Manifesti koostamise komitee, et koostada esialgne tekst, mis oli avatud ALDE fraktsiooni liikmete poolt esitatud muudatusettepanekutele enne selle vastuvõtmist. Manifesti koostamise komitee ühendas vanemad liberaalid üle kogu Euroopa ja seda juhatas endine Eesti peaminister Taavi Rõivas

Author: EEK OrgGrupp